" Müşteri hiçbir şeyi yaratmaz. Hiçbir müşteri elektrik talep etmemişti. "
 
Deming
MALİ KAYNAKLARIN YÖNETİMİ

Mali Kaynakların yönetimi
uygulamaları, karar mercilerinin işleri hakkında daha geniş bir perspektif edinmelerine yardımcı olur ve faaliyetlerinin detaylarını incelemelerine olanak tanır. Bu çözümler genel ve düşük riskli olup, hızlı ve düşük maliyetle kuruluma uygun tasarlanmış, finans beklentileri karşılayan sağlayan çözümlerdir. Gerçek zamanlı finansal işlem yapabilme yeteneği, herhangi bir finansal hareketin etkilerini derhal fark etmenizi ve işinizi daha geniş bir görüş açısıyla değerlendirebilmenizi sağlar.

Mali Kaynakların Yönetiminde Finansal Muhasebe
, kurumsal karar alma sürecinin kalbi olarak değerlendirilir. Kaydedilen veri iş dünyasındaki başarının ya da başarısızlığın ölçütüdür. Başarının düzeyini belirlemek için bu verinin finans ve muhasebe süreçleri tarafından ölçülmesi ve incelenmesi gerekir.

Trend Eğitim ve Danışmanlık
yönetimin ihtiyaçlarını anlar.         Mali Kaynakların Yönetimi Danışmanlığı kapsamında İş Süreçleri bilgimizi kullanarak şirketinizin karar alma sürecinin daha yararlı bir hale gelmesine yardımcı oluruz. Bu da, doğru karar alma yapılarının kullanılması ve finansal bilgileri işlemeye kapasitesinin olduğu anlamına gelir. Mali Kaynak Yönetimi; sistemleri yazılımlar, donanımlar, çalışanlar, prosedürler, kontroller ve bu sistemlerde tutulan bilgilerin arasında etkili ve verimli bir ilişki kurmak amacıyla tasarlanır.
 
TREND, yönetiminizin Mali Kaynak yönetiminin ve Mali Kaynak profesyonelliğinin etkinliğini artıracak faaliyetlerini destekler:

 En iyi uygulamaları esas alan raporlama modellerinin geliştirilmesini ve uygulanmasını sağlar, finansal veriler için etkili ve verimli entegre raporlama mekanizmaları sunar.
 Mükemmel hesap verebilirliği yaygınlaştırarak, fonların yönetimi, risk yönetimi ve iç kontrol standartları doğrultusunda kullanımını sağlar.
 

Detaylı bilgi için bize ulaşınız.

Trend Eğitim ve danışmanlık Hizmetleri